×Lev realit
Za celý svůj profesní život jsem získal mnoho zkušeností a vědomostí spojených s trhem realit. Byl a stále jsem majitelem a jednatelem realitní kanceláře a získané zkušenosti a know-how nyní promítám do spolupráce s klienty, která je postavena na znalosti realitního trhu. Svou odborností z realitního trhu a díky svým dlouhodobým zkušenostem ovlivňuji a zároveň zodpovídám za reálnou podobu vývoje mých služeb.

Rád buduji a rozvíjím nové věci. Pomáhám lidem, kteří hledají profesionální cestu k prodeji či pronájmu nemovitosti. Svému kariérnímu životu jsem obětoval hodně. Nikdy jsem se nebál jít si tvrdě za svým a díky tomu věřím, že můžu dnes pomoci i mnohým dalším, aby si šli za svými sny – ať už se bavíme o lidech, se kterými pracuji, nebo o klientech.


PODPORUJÍCÍ
Jak svým klientům, tak svým kolegům se vždy snažím ze sebe dát co nejvíce. Pomoci jim najít a udat správný směr a předat zkušenosti, které jsem za dlouhá léta v oboru i v životě nasbíral. Byť je vlastní zkušenost nepřenositelná, věřím, že samotná podpora je mocný nástroj.

VYTRVALÝ
Jednoduše si trvám na svém a když se do něčeho zakousnu, tak to prostě nepustím, dokud to není hotové. Nevzdám se, nezaleknu se prvního problému, který na mě vyskočí a vždy hledám cestu, jak na to. Díky tomu za sebou vidím výsledky, jaké chci.

Pražákova 1008/69, Štýřice, 639 00 Brno

Mobil: +420 777 712 029
martinmatela@levrealit.cz
IČO: 292 02 884, DIČ: CZ29202884
ID datové schránky: p7pnaqz

Společnost je zapsána u Krajského soudu v Brně v oddíle C, vložka 65403.

     

Tvorba webu, optimalizace webu webhosting, pronájem serverů
RYCHLÁ NAVIGACE
Nemovitosti

Reference